fevzipasaliyiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fevzipasaliyiz

okulumuzla ilgili sorunları, , , , mı, , , , zı, , , , ve öğ, , , , retmenlerin davranı, , , , ş, , , , ları, , , , mı, , , , zı, , , , açı, , , , klayacağ, , , , ı, , , , mı, , , , z bir forum sitesi. b

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo

5 posters
YazarMesaj
rock_girl

rock_girl

[color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo Empty
MesajKonu: [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo   [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 11:54 am

selam arklar ben 7c den esma bu kardeşimin adresi ben üye olduğumda e-posta gelmiyor biri bana yardımmm etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn üye olamıyorummmmm confused Sad

MesajKonu: Geri: [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo   [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 1:15 pm

esma bn anıl bn üye olduumda bana direk aktive kodu geldi saa nasıl gelmedi anlamadımm confused
qokay

qokay

MesajKonu: Geri: [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo   [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 2:42 pm

Bende msn e aldım dırek geldı bılmıorum...bisey soylucem aynı email adresıne 2 acc (account) olmaz baska email lerden alırsan gelıceıne ınanıorum...
http://www.fevzipasa.forum5.com
geveze ayça

geveze ayça

MesajKonu: Geri: [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo   [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 1:35 am

ewwt msnme benimde direk geldi belki sen msnneni yanlış yazmışsındır Surprised
KiNG

KiNG

MesajKonu: Geri: [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo   [color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 5:19 am

belki yanlıs yazmısındır msn ni çünkü bana saniyesinde geldi ben özcan

[color=black][b]Biri bana yardım etsinnnnnnnnnnnnn[/b][/colo
1 sayfadaki 1 sayfası