fevzipasaliyiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fevzipasaliyiz

okulumuzla ilgili sorunları, , , , mı, , , , zı, , , , ve öğ, , , , retmenlerin davranı, , , , ş, , , , ları, , , , mı, , , , zı, , , , açı, , , , klayacağ, , , , ı, , , , mı, , , , z bir forum sitesi. b

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur

+3
TR4J3DY
sewo
7 posters
YazarMesaj

Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Empty
MesajKonu: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 11:00 am

http://imageshack.us/
arkadaslar bu siteye giriyoruz gözata basıyoruz resmi secip HOST İT diyoruz cıkan linklerden birini kopyalayıp imza yazacağımız bölgeye yapıstırıyoruz Very Happy resimli imzanız hayırlı olsn Very Happy
sewo

sewo

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 8:22 am

sağolsun anılcan arkımız anlatmış ama bide ben anlatam ....
Arrow www.imageshack.us`e basiyorsun.pc`den hangi resmi eklicegini seciyorsun.orada zati gözat var.sonra host it`e basiyorsun..karsina bi sayfa geliyor orda resmin gözüküyor zaten..resmin altinda..hotlink for forums (1)yaziyor onun sol tarafinda yazilar var mausun sag tusu ile basiyorsun ve kopyaliyorsun.sonra forumda nereye (cvp)yazacaksan oraya yapiştırıyorsun normal msj gibi sayfaya eklion.
anladınız mı Very Happy scratch(bu hem imza hmde bi foruma resim eklemek için)anılcan yazmş ama bn uzattım hiç bilmeyenler için
TR4J3DY

TR4J3DY

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 2:45 pm

Güzel paylaşım €yw=bilmeyenler buyrun Very Happy
TR4J3DY

TR4J3DY

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 2:45 pm

saolasın bilmeyenler örenmiş olur inş okurlarsa
sewo

sewo

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 4:56 am

o kdr deneyimliyim fln dionda flood yapmışssın bea scratch scratch scratch
TR4J3DY

TR4J3DY

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 4:56 am

Flood Lol ya a bnm saf kızım ynlş anlaşılmasın bn blorm bilmeyenler okusun die yazdm jnms k?
sewo

sewo

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:40 am

dier mesajına eklebilirdi ...... okeyto uzatmaya gerek yok nokta
geveze ayça

geveze ayça

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 5:47 am

biliyodum ama teşeekkürr Arrow
KiNG

KiNG

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 1:44 am

zaten bilmiyenler için sölemiştir arkadasımız
Sunsetter

Sunsetter

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 9:22 am

paylaşım için tşkkr

Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Epicathephantomagonynewgk0
prenses

MesajKonu: Geri: Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur   Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 1:43 pm

Biliyodum Ama Yinede Saol Smile

Resimli imza yapmayı bilmiyorum diyenlere duyurulur
1 sayfadaki 1 sayfası